Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Новини

День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

День Європи для українців – день проголошення підтримки спільних цінностей, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн континенту. Знання національних особливостей, традицій – вірний шлях до порозуміння, поваги між народами і відкритості людських сердець, яка руйнує будь-які кордони.

Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід. На такі свята завжди приходить багато гостей. Дітям подобається дарувати своїм рідним слова любові й ніжності

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

Головна цінність кожної країни - це мир. З давніх-давен саме голуб вважався символом чистоти, невинності та миру.

Голуб був завжди божа пташина,
Не розуміє того людина,
Голуб миру, голуб добра,
Благаю люди не робіть зла.

Бажаємо усім мирного неба над головою із прекрасними білими голубками.

У рамках всеукраїнського тижня безпеки дитини, учасники Віньковецького осередку МППР "ХОМА", спільно із працівниками поліції провели профілактичну бесіду на тему: "Шкільний булінг" у Велико-Олександрівському НВК, для учнів 6-9 класів.

Педагогічний та учнівський колективи Майдано – Олександрівської ЗОШ І – ІІІ ст.. активно взяли участь в щорічній акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».

18 квітня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Участь у фестивалі взяли команди із 16 закладів загальної середньої освіти Віньковецького району.

Долучаємось до флешмобу #ТризубГуртує, який присвячується 100-ій річниці прийняття Тризуба Великим та Малим Державним Гербом Української Народної Республіки!

19 березня 2018 року на базі Майдано-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів з проблеми: «Використання компетентнісно зорієнтованих завдань в початковій школі».

— Ці хлопці та дівчата — наша надійна опора і підтримка в підлітковому середовищі, — каже Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області, а за сумісництвом і голова руху. — Вони справжні лідери думки в підлітковому середовищі, на них рівняються і беруть приклад. У кожному районі юні «хомівці» допомагають поліцейським проводити уроки та інші виховні заходи зі своїми однолітками, пропагують здоровий спосіб життя та законослухняну поведінку.

23.02.2018 учні Майдано-Олександрівської ЗОШ I-III ступенів Віньковецького району урочисто прийняли присягу та офіційно стали членами Хмельницького молодіжного патріотично-правового руху “ХОМА”. Тепер у поліції Віньковеччини з'явились маленькі помічники.

Сьогодні в нашій школі відбулося інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» присвячене Дню закоханих.
Любов підносить серце над землею
І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі живе краса.

14 лютого о 17:25 | Стахович О. М. | 2 коментаря

День святого Валентина — це свято усіх закоханих.
Напередодні цього свята класний керівник 3 класу Кухарська О. Б. познайомила дітей з цікавими легендами про те, як, де і коли виникло це свято і як його відзначали. Протягом заходу дітки активно приймали участь у різноманітних конкурсах, декламували вірші, веселилися, танцювали.

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Налагодження співпраці з членами Хмельницького об‘єднання молодих і активних «ХОМА», Віньковецького району.

Усі вони загинули заради майбутнього своєї Батьківщини.
Батьківщини, у якій живемо ми.
Ми хочемо жити у вільній Україні! Пам'ятаємо героїв Крут!