Новини проекту
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

Новини

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця. У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності.
Учні нашої школи разом із учителями також долучились до святкування. Було проведено : квест до Дня української писемності « Мовно-літературний вояж», виховну година « Мови рідної перлини» , літературну вікторину «Вічне слово». А ще писали радіодиктант національної єдності.

Учні 9 класу отримали  елементарні знання про хворобу наркоманію, основні наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності.  Разом з класним керівником Кухарським Р.А. спробували розглянути наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах.

30 жовтня 2018 року у Зіньківському НВК Віньковецького району відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування з проблеми «Національно-патріотичне виховання в контексті розвитку особистості». У заході взяли участь учні та педагоги Деражнянського, Ярмолинецького районів, Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської, Новоушицької селищної об’єднаних територіальних громад.
Про діяльность ради учнівського самоврядування Віньковеччини розповіла Стахович Олександра, заступник голови ради старшокласників району. Учасники зібрання мали можливість переглянути презентацію учнівського самоврядування Віньковеччини.

Цього тижня стартував ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Учні нашої школи випробували свої сили у шкільному етапі, переможці готуються до другого (районного) етапу.

Сьогодні ми гарненько попрацювали, прибравши пришкільні ділянки.

Флешмоб#ЧитаємоСухомлинського до 100-річчя від дня народження видатного педагога і письменника

18 жовтня  відбулися урочистості з нагоди відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Проведено тематичну  лінійку,  уроки з поетичними хвилинками " Мій Шевченко", виховний захід" Стежками Шевченка".

Сьогодні великої уваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва, Днем Захисника Вітчизни. Таким чином, Покрова святкуватиметься в нас не тільки як народно – релігійне, а й національне свято.
Напередодні свята в школі проводилися спортивні змагання під назвою «Гей ви, хлопці – козаки, а де ваша сила?» Участь у змаганнях приймали дві команди – «Блискавка» та «Козаченьки». Обидва курені отримали рівну кількість балів, тому ми бачимо, що усі хлопці гідні носити звання козака.

Облітають квіти, обриває вітер
Пелюстки печальні в синій тишині.
По садах пустинних їде гордовито
Осінь жовтокоса на баскім коні.

Ось і мчить вже осінь над Майдано - Олександрівською школою на своїх золотих конях, везе із собою прекрасні свята, а разом з ними й найулюбленіше свято всіх школярів – «День вчителя».
5 жовтня учні школи подарували нашим вчителям чудовий настрій і безліч незабутніх вражень.

Цікавою подією життя школи стали вибори президента шкільного учнівського парламенту у яких брали участь учні 4-10-х класів, вчителі, всі працівники школи. Кожен отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. Більшість виборців проголосували за ученицю 9 класу Олександру Стахович, тож її обрано президентом шкільного учнівського парламенту.
Ми вітаємо Олександру із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців – членів шкільного парламенту!

Кожний з нас повинен знати, що на дорозі треба поводитися акуратно і уважно. Дорога – не місце для гри і бігу, тому що по ній їздять машини, від яких потрібно триматися подалі (на безпечній відстані).

День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

День Європи для українців – день проголошення підтримки спільних цінностей, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн континенту. Знання національних особливостей, традицій – вірний шлях до порозуміння, поваги між народами і відкритості людських сердець, яка руйнує будь-які кордони.

Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід. На такі свята завжди приходить багато гостей. Дітям подобається дарувати своїм рідним слова любові й ніжності

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

Головна цінність кожної країни - це мир. З давніх-давен саме голуб вважався символом чистоти, невинності та миру.

Голуб був завжди божа пташина,
Не розуміє того людина,
Голуб миру, голуб добра,
Благаю люди не робіть зла.

Бажаємо усім мирного неба над головою із прекрасними білими голубками.

У рамках всеукраїнського тижня безпеки дитини, учасники Віньковецького осередку МППР "ХОМА", спільно із працівниками поліції провели профілактичну бесіду на тему: "Шкільний булінг" у Велико-Олександрівському НВК, для учнів 6-9 класів.