Новини проекту
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 33 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Вартість Розширеного пакету послуг на 2020-2021 навчальний рік - 400 грн./рік, 240 грн./півріччя. При оплаті до 30 вересня 2020 року діють

такі знижки: 10% – при оплаті за півріччя; 20% – при оплаті за рік; 50% – при оплаті за всіх учнів класу; 70% – при оплаті за всіх учнів школи

Докладніше - https://e-schools.info/news/227.


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

Вересень щедро
Сонцем зігрітий.
В школу повсюди
Сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.

Перше вересня — це традиційне свято початку навчання. День знань — велике свято як для першачків, які впреше заходять до школи, так і всіх, хто причетний до навчального процессу. Тож вітаємо наших друзів-школярів, наших вчителів з початком нового навчального року!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Перше вересня 2020 року буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
Під час перерв учні 5-11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні урни.
Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.
За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника, у якого урок.
Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитю чи кашлем. Тобто, будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.
Для класів буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
Дякуємо за розуміння. Будьте здорові!
Адміністрація школи

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

30 червня проводиться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

25 червня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестуванням з математики, для участі на яке зареєстровано 186 072 особи.
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.

Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.

“Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Шановні учасники пробного ЗНО !
Зайдіть в “Особистий кабінет” і завантажте тестовий зошит, бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.
• Виконайте завдання тестового зошита.
• До 19 червня внесіть свої відповіді до сервісу “Визначення результатів” (посилання на сервіс розташоване в особистому кабінеті).
• Отримайте свій результат за тестування.
Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс “Визначення результатів” буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.

Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня.
Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату його проведення.

ДОРОГІ УЧНІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

1. Переходьте дорогу тільки у місцях, позначених знаком «Пішохідний перехід», на зелене світло світлофора, коли зупиняться всі транспортні засоби!!!
2. Обходьте трамвай на зупинці спереду, а авто, автобуси – ззаду.
3. Правила протипожежної безпеки: щоб уникнути отримання травм, не підпалювайте петарди, сірники, не грайтеся з небезпечними предметами та речовинами!!!
4. Обережно користуйтеся електроприладами вдома, не залишайте їх без нагляду ввімкнутими.
5. Під час турпоходів, подорожей до лісу: розпалювайте багаття тільки під наглядом дорослих, не вживайте воду з природних джерел, не залишайте сміття, не руйнуйте пташині гнізда, будьте обережними при зустрічі з свійськими та дикими тваринами. Не збирайте І НЕ ВЖИВАЙТЕ гриби, плоди, ягоди біля транспортних магістралей, високовольтних ліній електромережі. Не збирайте І НЕ ВЖИВАЙТЕ незнайомі гриби, плоди, ягоди.
6. Під час грози, сильного вітру, шквалів знаходьтеся у приміщеннях.
7. Будьте обережними під час літнього відпочинку на воді. Не купайтеся без дозволу та нагляду дорослих, не купайтеся в незнайомих та не облаштованих для купання водоймах.
8. У випадку знаходження маловідомих предметів терміново повідомте дорослих або відповідній організації, не торкайтеся їх і не намагайтеся їх знешкоджувати самостійно!!!
9. Виконуйте правила проїзду в ліфті. Не заходьте у ліфт з незнайомими людьми.
10. Пам’ятайте про категоричну заборону відвідування новобудов, будівельних майданчиків, аварійних будівель.

Любі учні, дбайте про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху.
3. Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.
4. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Ваших дітей!

Бажаємо гарних канікул!!!

Адміністрація школи

4 червня на інформаційних сторінках 379 493 учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.
Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до проходження тестувань самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.
Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Запрошення».

Сьогодні, 29 травня, в Україні відзначається свято Останнього дзвоника, що знаменує офіційне закінчення навчального року в школах. На жаль, у 2020 році Останній дзвоник збігся з карантином, і школярі змушені провести свято вдома. Але це не привід залишити їх без привітань.
Вітаємо усіх зі святом останнього дзвоника! Малюки і старші діти відправляться на канікули, а на випускників чекає новий і незвіданий шлях у доросле життя за порогом рідної школи.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.
Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «запрошення». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.
Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
15 – 17 червня (українська мова і література);
17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
запрошення-перепустки;
засобів індивідуального захисту (маски).
Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії.
Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня,
з фізики — 2 липня,
з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня,
з англійської мови — 7 липня,
з історії України — 9 липня,
з біології — 13 липня,
з географії — 15 липня.
До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.
Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, продовжені до 22 червня.
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Міністерства охорони здоров’я.
При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні.
Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

7 тиждень Всеукраїнської школи онлайн!
На YouTube МОН вже заплановано уроки на сьогодні: www.youtube.com/c/MONUKRAINE
о 10.00 - традиційно старт занять для 5-11 класів) При цьому, коли б ви не почали навчання, уроки чекатимуть на вас і ви зможете навчатись у потрібний вам час. Просто оберіть клас та переходьте за посиланням:
5 клас — bit.ly/USO5class
6 клас — bit.ly/USO6class
7 клас — bit.ly/USO7class
8 клас — bit.ly/USO8class
9 клас — bit.ly/USO9class
10 клас — bit.ly/USO10class
11 клас — bit.ly/USO11class
До посту додано розклад з темами, щоб вам було легше зорієнтуватися та спланувати свій час.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.

Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА оголошено прийом робіт для участі у Вісімнадцятому відкритому обласному конкурсі з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

До участі у дистанційному конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл.

Учасники можуть подати роботи у номінаціях:
“Краще інформаційне наповнення веб-ресурсу”,
“Краще графічне рішення веб-ресурсу”,
“Краща програмна реалізація веб-ресурсу”,
“Комп’ютерна графіка”,
“Комп’ютерна анімація”.

Роботи приймаються з 10 травня по 10 червня 2020 р.

Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатись на сайті:
http://webdesign.vntu.edu.ua/

Адреса для спілкування електронною поштою webvntuua@gmail.com
Контактний телефон (066) 4806878