Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

Віньковецьке відділення поліції разом із МППР "Хома" звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» — далі Закон).❗❗❗
Також, цією статтею визначено, що продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який їх купує, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.❗❗❗
Однак це, нажаль, не стимулює деяких суб’єктів господарювання міста на дотримання зазначених норм законодавства. Не лякають їх навіть фінансові санкції, які є чималими.❗❗❗
Відповідальність за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років передбачена Законом та Кодексом України про адміністративні правопорушення.❗❗❗
Так, згідно зі статтями 15, 17 Закону до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу – від 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Відповідно ч. 2 статті 156 КпАП до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.❗❗❗

Дуже важливою в старших класах є профорієнтаційна робота.Учні старших класів потребують розширення, поглиблення та систематизації знань про професії.
Кожна професія висуває певні вимоги до людини. Одні – вимагають фізичної сили й спритності, інші – інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності та стриманості.

Вибір за вами!

Згідно з указом Президента України, з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, волонтери, дорослі і діти - всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

Ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності людям, які захищали соборність і незалежність України в ХХ столітті і продовжують її відстоювати в ХХІ столітті. Дякуємо за подвиг і вірність Україні військовим Національної Гвардії та Збройних сил України, і зокрема батькам наших учнів, котрі були і є учасниками неоголошеної війни на сході України.

Тож з нагоди Дня захисника України й з метою вшанування всіх українських воїнів, у нашій школі відбувся урок патріотизму - «Козацькими стежками».
Також цього дня у Віньковецькому РБК відбувся показовий виступ рою «Козаченьки».

Щиро вітаємо нових членів шкільного парламенту учнівської республіки "Веселкова родина"!!!

• Комісія внутрішнього правопорядку – Дячок Валерія
• Комісія культури та дозвілля – Шелепало Андрій
• Екологічну комісію очолює – Бережанський Михайло
• Комісія освіти і науки – – Мельниченко Юлія
• Комісія зі спорту та охорони здоров'я – Левицький Андрій
• Комісія «Турбота» - Слишинська Дарина.
• Прес – центр - Нігловська Олександра
• За постановку та підготовку танцювальних номерів відповідальна – Кухарська Єлизавета, за вокальні конкурси відповільна – Шелепало Богдана та за виставку малюнків і плакатів відповідальні - Польова Діана та Костюк Владислава.
Секретар - Федорова Каріна

Сподіваємось, що нові міністри будуть дисциплінованими, відважними та активними. Лідери у своїй діяльності зобов'язані керуватись Конституцією Учнівської республіки "Веселкова родина" згідно з якою члени шкільного парламенту Майдано - Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виражають волю усіх представників навчально-виховного процесу, піклуються про зміцнення злагоди у приміщенні школи, усвідомлюють відповідальність перед власною совістю..."Адміністрація школи, педагоги та учні вірять у те, що усі члени нової команди ШП будуть вихованими, чемними, уважними, подаватимуть приклад працелюбності та цілеспрямованості! Бажаємо їм сумлінно виконувати свої обов’язки!!!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. У Майдано – Олександрівській ЗОШ І – ІІІ ст.20 вересня проходила виставка малюнків «Діти України – за МИР»

Заходи тижня були спрямовані на добрі справи не тільки поза школою, але і на поліпшення мікроклімату школи, згуртування.
«Насправді робити маленькі добрі справи зовсім не важко! Віддаючи частинку своєї любові, ви отримаєте набагато більше… Долучайтеся до добрих справ, не чекайте якогось певного дня, а починайте вже сьогодні. І разом всі ми зможемо зробити цей світ добрішим!»

Протягом тижня проводилися класні години на тему «Ми – проти булінгу», « Булінг – небезпека ХХІ століття», тематична виставка малюнків та плакатів, перегляд мультфільмів для учнів 1- 4 класів, а також учасники молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» демонстрували відеоролик «Насильство в школі: міф чи реальність». На завершення заходу учні школи усі разом створили «павутину дружби».

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій.
Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

Початок навчального року збирає до класів своїх учнів, які ніяк ще не можуть зосередитись на необхідній власній безпеці. Вони повинні переорієнтуватись з періоду безтурботного відпочинку на щільний навчальний графік, який вимагає не тільки уваги під час довгих уроків, а й під час переходу проїжджих частин дороги до школи і навіть безтурботної прогулянки в період повернення додому.

Найсвітліша дорога в світі —
Це дорога до знань, до школи.
Пам’ятайте це, любі діти,
Не забудьте цього ніколи.

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Українці саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.
Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
В акції взяла участь уся шкільна родина. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Під патронатом юних ХОМівців першокласники із задоволенням власноруч виготовляли вишиваночки. Відбувся флешмоб «Українська вишиванка – материнський оберіг», який об’єднав усю дружню шкільну родину. Діти провели захоплююче дефіле у вишиванках та активно взяли участь у фотоконкурсі «Вишиване селфі».
Проведення такого свята продемонструвало, що діти відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Сім’я була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Сьогодні у Майдано-Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди Міжнародного дня сім'ї проведено бесіди, години спілкування, тематичні уроки за темами: «Ми матір називаємо святою», «Щаслива родина – багата країна», «З усіх два слова – «Мати» і «Вітчизна» – існують звіку тільки в однині», «Жінка, мати, дитина». Оформлено тематичну виставку художньої літератури «Роде наш красний, роде наш прекрасний» та виставку малюнків «Моя мама…»

8–9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиї життя були обірвані насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
Сьогодні у Майдано-Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася хода пам’яті. Під час загальношкільної лінійки "Пам'ятаємо. Перемагаємо" учні висловили протест війні, вшанували полеглих, молилися про мир і спокій на рідній землі.
Класні керівники разом з членами учнівського самоврядування підготовили та провели уроки пам’яті, виховні години «Зі сплаву геройства і мертвих, і живих писалось ім’я перемоги!», «Шляхами мужності». У шкільній бібліотеці можна було переглянути виставку літератури «Пам’ять народна житиме вовік!». Учні початкової ланки організували виставку малюнків «Нам не потрібна війна!».Цього дня був проведений святковий концерт, на якому лунали зворушливі рядки про події Другої світової війни, звучали пісні, переглядали відеоролики на військову тематику.

Ми висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

До 33-х роковин Чорнобильської катастрофи конкурс малюнків, бесіди, години спілкування.

Вітаємо переможців конкурсу малюнків: Федорову Каріну та Стахович Олександру

З 22 квітня по 26 квітня 2019 року був проведений Тиждень безпеки дитини на тему «Наша безпека – у наших руках!».
Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів нашого закладу.
Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи:
- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня;
- заняття з надання першої долікарської допомоги (медичні працівники Майдано-Олександрівської АЗП СМ);
- конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня;
- конкурс стіннівок на тематику Тижня в 1-10 класах (класні керівники та класоводи 1-10 класів);
- виховні години, години спілкування, ігри, конкурси та інструктажі на тематику Тижня (класні керівники та класоводи 1-10 класів);
- проведення тематичних диктантів на уроках української мови (вчителі української мови);
- конкурс малюнків, бесіди, години спілкування до 33-х роковин Чорнобильської катастрофи;
- День цивільного захисту.

Педагогічний та учнівський колективи Майдано – Олександрівської ЗОШ І – ІІІ ст. активно взяли участь в щорічній акції «За чисте довкілля». Впорядковано шкільне подвір’я та прилеглі території, оновлено квітники та їх оформлення. Збережено, доглянуто дерева (обкопка, обрізка, побілка) .
20 квітня проведено день благоустрою територій, під час якого прибрано прилеглі території, транспортну зупинку від сміття, звільнено від розміщених об’яв, вимито від пилу та бруду; була проведена вирубка чагарників, побілка та фарбування бордюрів та дерев; упорядковано братські могили та місця почесних поховань.

Вітаємо нашу команду із зайнятим ІІ місцем у І районному етапі Всеукраїнського фестиваю Дружин юних пожежних. УСПІХІВ та нових ПЕРЕМОГ!!!

Польова Діана є переможцем районного заочного конкурсу творчих робіт учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільного навчальних закладів «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!» у номінації «Поезія». МОЛОДЕЦЬ! Так тримати!!!

Сьогодні учні нашої школи стали учасниками МІЖНАРОДНОГО ПРИРОДНИЧОГО ІНТЕРАКТИВНОГО КОНКУРСУ "КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ - 2019", метою якого є наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналіз та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Наша команда на фестивалі з нагоди 3 річниці заснування руху ХОМА