Останній дзвоник

Дата: 31 травня 2023 о 18:43, Оновлено 31 травня 2023 о 18:48
65 переглядів

Промайнув іще один навчальний рік, складний, в умовах війни. Настала хвилююча мить останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це невід’ємні його складові.

Останній дзвоник у Майдано-Олександрівському ліцеї було проведено 31 травня по-сімейному тепло і водночас урочисто.
Зворушливі слова ведучих, урочистий вихід учнів четвертого, дев’ятого і випускників – одинадцятого класу – це початок святкового дійства. Після виконання Державного Гімну України і хвилини пам’яті привітали школярів директор ліцею Дурдас П. К. та заступник директора з навчальної роботи Мельниченко Л. В.
Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних та обласних олімпіад, конкурсів, відзначені учні за відмінні успіхи у навчанні, а вчителі - за креативну результативну працю.

Із щирими словами побажань звернулася до учнів та вчителів староста села Бережанська Л. О.
Далі слова подяки звучали від четвертокласників їхній першій вчительці Кухарській О. Б. й асистенту учителя Кшемінській О. В., які допомогли їм переступити першу шкільну сходинку, навчили розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, рідну мову.
Оплески та привітання, поради на майбутнє були адресовані також учням дев’ятого класу.
Звичайно, найбільша увага у цей день була прикута до учнів одинадцятого класу. Спочатку вони від батьків отримали пам’ятну стрічку, згодом слухали напутні материнські слова, а також побажання від класного керівника Польової Л. В.
Яскраво і безпосередньо вітали старших друзів учні першого класу. Вони вручили одинадцятикласникам один із символів випускника – тендітний дзвіночок із жовто-блакитною стрічкою.
Схвильовані випускники щиро дякували школі, вчителям, батькам за теплі слова привітання та побажання. Їхній виступ завершився запальним патріотичним флешмобом ( Л.П.Гарніцька).