Офіційне найменування:
Телефон:
26-4-13
shkola05maidan@i.ua

Майдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  з 01 січня 2021 року (згідно розпорядження другої сесії YІІІ скликання Віньковецької селищної ради від 15 грудня 2020 року, наказу №3-о/д від 11 січня 2021 року) перейменована на Майдано-Олександрівський ліцей Віньковецької селищної ради, Хмельницької області.

У 2023-2024  навчальному році у ліцеї навчається 144 учні.

З них:

у 1-4 класах - 42 учні

5-9 класах - 86 учнів

10-11 класах - 13 учнів.

Кількість працівників, які працюють у закладі  -  осіб.

З них:

педагогічних працівників - 19

обслуговуючого персоналу - 12

в тому числі  працівників їдальні - 3

медична сестра - 1.

Проблемне питання, над яким працює ліцей:

ОРГАНІЗАЦІЯ САМОНАВЧАННЯ УЧНІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ

Матеріальна база:

- навчальних аудиторій - 14

- предметних кабінетів - 8

- актовий зал

- інформаційно-методичний центр

- спортзалів - 1

- спортивних майданчиків - 1

- футбольне поле - 1

- бібліотека

- їдальня

- майстерня

- два комп’ютерні класи з підключенням до Інтернету.

Заздалегідь уявлялося, що п’ятниця, 22 березня, у Майдано-Олександрівському ліцеї буде особливим днем. По-перше, починаються короткі, але такі довгоочікувані для шкільної спільноти канікули. По-друге, вчергове відбудеться благодійний шкільний ярмарок. На завершення – Свято весни.
Із самого ранку звідусіль до школи поспішали учні, несучи у руках пакуночки із домашньою випічкою. Вже у ліцеї вони облаштовували місця для торгівлі, жваво обговорювали ціну на пропонований асортимент солодощів, який, до речі, відзначався високою кулінарною вигадливістю. На славу попрацювали учні та їхні батьки.
Помітно було, з яким ентузіазмом і великим задоволенням продавалися і куплялися солодощі. Покупцями були не тільки діти, але й присутні на ярмарку дорослі.
Кошти, виручені від продажу смаколиків, учнівська спільнота планує передати на потреби ЗСУ. Сума не маленька - 6442 грн. У такий спосіб школярі та їхні батьки наближають жадану мить Перемоги.
Свято весни, у якому планувалося певною мірою об’єднати весь цикл головних весняних свят, розпочалося відразу ж після завершення ярмарку.
«Весна дає надію» - саме під такою промовистою назвою відбувалися дійства в актовому залі ліцею. Невимовна радість від приходу весни-чарівниці і гіркий присмак жорстокості війни – це ті сюжетні лінії, які постійно простежувалися в учнівських художніх номерах, підготовлених до свята. А вони були досить різноманітними: пісні й таночки, вірші, костюмовані інсценівки та імпровізації, відео, презентації тощо. Заклики весни, величання жінки-матері й висловлення поваги до дівчинки, прославляння Батьківщини, вшановування захисників України – ось, що хвилювало учнів ліцею у цей день.
Щира дяка за активність та допомогу усім учням і батькам, які долучилися до благодійного ярмарку, стали учасниками свята. Разом наближаємо нашу Перемогу.
Слава Україні! (Л.П.Гарніцька, Я.В.Довгань)

22 березня о 16:52 | Дурдас П. К. | немає коментарів

З 18 по 22 березня 2024року працівники Майдано-Олександрівського ліцею знову працювали на волонтерській ниві, задля ПЕРЕМОГИ. Випікали солодощі для наших мужніх Захисників. Печиво передаємо до Волонтери Незламні . А також на нульову позицію для нашого земляка передали каву, чай, засоби гігієни, шкарпетки та домашнє печиво. Дякуємо вам за захист. Слава ЗСУ!
Все буде УКРАЇНА!

22 березня о 08:49 | Дурдас П. К. | немає коментарів

Спортивні змагання з волейболу між командами навчальних закладів Віньковецької ТГ стали доброю традицією. Це один із шляхів популяризації серед учнів здорового способу життя, залучення їх до систематичних занять фізкультурою і спортом.
У середу, 13 березня, здобувачі знань Майдано-Олександрівського ліцею гостинно приймали юних волейболісток Осламівського ліцею. Товариську зустріч організували вчителі фізичної культури закладів освіти – Цісар П. П., Кухарський Р. А. та Івасюк А. М.
Команди награвали оптимальні склади для майбутніх змагань. Тому було зіграно чимало ігор, у яких відбувалася постійні зміни. Кожна зустріч проходила у напруженій боротьбі. Школярі демонстрували цікаву гру, згуртованість, підтримку. Вони проявляли та вдосконалювали набуті раніше тактико-технічні навики та вміння.
На майданчику панувала весела атмосфера поваги і дружби. Щирим дитячим емоціям не було меж.
Змагання вдалися. Вітання юним волейболістам та побажання нових яскравих перемог! (Л.П.Гарніцька, Я.В. Довгань)

13 березня о 13:24 | Дурдас П. К. | немає коментарів
Стіна